+36 1 44 54 950 , +36 70 50 11 9 11 wisiow@wisiow.com

Állásajánlatok

a minimal works csapatától

Értékesítő munkatárs

Leendő munkatársunk elsődleges feladata az exkluzív termékpaletta piaci bevezetése a közösen meghatározott stratégia szerint.

Értékesítő munkatárs - exkluzív termékpaletta bevezetése

A leendő munkatárs feladatai:

  • Kapcsolatépítés és kapcsolattartás építészirodákkal, tervezőkkel
  • Társrészlegekkel és a vevőkkel történő kapcsolattartás
  • Projektek / potenciális ügyfelek felkutatása
  • Termékértékesítés és szaktanácsadás a potenciális ügyfelek részére
  • Partnerek látogatása / szakmai támogatása

A jelölttel szemben támasztott követelménye:

  • Építőmérnök / építészmérnök végzettség előny
  • Alumínium termékek értékesítésben szerzett tapasztalat (alumínium nyílászárók értékesítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • Beruházási projektek nyomonkövetésében szerzett tapasztalat
  • Magasépítési projektek területén szerzett tapasztalat (nyílászárók területén szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • Kiváló kommunikációs készség, jó megjelenés
  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete
  • Angol és/vagy német nyelv tárgyalás szintű ismerete (középfokú horváth, cseh, szlovén, szlovák, román nyelvismeret előnyt jelent)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • A betanulás idejére Budapest, III. kerület majd a későbbiek folyamán Magyarország teljes területe.

Amit kínálunk

  • Kihívással teli feladatok
  • Változatos munkakörnyezet
  • Prémium márka felépítésében való közreműködés lehetősége
  • Céges autó, laptop és mobiltelefon
  • Kiemelt bérezési rendszer

Adja meg a modul szövegtartalmát itt.